Wellness
Praha Ďáblice
Přihlásit

Hydromasážní vířivá vana

Téměř po dva tisíce let lidé využívají blahodárných účinků vodních lázní na lidský organismus. Velké oblibě se těšily například ve starověkém Římě, kdy relaxace v lázních plnila nejen léčebnou, ale rovněž společenskou funkci. Dnes se můžeme setkat s o něco modernější verzí, která se římskými lázněmi inspirovala, a to s hydromasážní vířivou whirlpool vanou.

Hydromasážní vířivá vanaPrivátní vířivka neboli hydromasážní vířivá vana pomocí speciálních hydromasážních trysek vytváří velké množství drobných bublinek s velmi intenzivním proudem vody o teplotě 38,5º, které v kombinaci s horkou vodou nadnáší a masírují celé tělo. V průběhu koupele dochází k celkovému uvolnění a regeneraci organismu, prokrvení tkání a pokožky, snížení bolesti pohybového aparátu a cílené masáži jednotlivých svalových skupin. Dále dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tedy i vylučování nežádoucích látek z těla. Nezanedbatelný je také vliv na psychiku, uklidňující teplá voda v soukromí vířivé vany snižuje stres, a spolu s příjemným nadnášením podněcuje tvorbu endorfinu, tzv. hormonu štěstí, který tiší bolest, působí celkově relaxačně a navozuje dobrou náladu.

Hygiena, diskrétnost a absolutní soukromí je pro nás na prvním místě. Privátní vířivka ( hydromasážní vířivá vana ) je proto vybavena nejmodernější technologií na čištění vody. Maximální čistotu zajišťuje dvojitá filtrace vody pomocí speciální filtrační hmoty spolu s ozónovou desinfekcí, UV lampa, doplněná vysoce výkonným pískovým filtrem.

Privátní vířivka se pro vás stane ideálním diskrétním relaxem po náročném dni, nebo vítanou příležitostí k setkání s přáteli. V naší privátní vířivce ( whirlpool vířivé vaně) si můžete objednat mimo jiné lahev sektu, který v kombinaci s intimním osvětlením a originální dekorací vytvoří kouzelnou atmosféru pro strávení hezké chvilky s partnerem či partnerkou.

Voda ve vířivce je udržovaná novou technologii, nepoužíváme chlór k desinfekci !.

Nenechali jsme nic náhodě a o maximální čistotu vody se navíc nežli jinde, stará 20x předimenzovaná bazénová písková filtrace.

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě, přijdte se přesvedčit. Naše privátní vířivka je vždy v dokonalé kondici.

Proč nepoužíváme chlór k desinfekci ?

Ve vodě se z těla přirozeným způsobem uvolňuje pot, který obsahuje látky reagující s chlórem. Vzniká trichloramin, který je pak hlavní příčinou podráždění očních spojivek. Přítomnost chlóru v privátní vířivce má rovněž nepříznivé účinky na dýchací systém.

Riziko je zvýšené ve špatně odvětrávaných prostorách, ale i ve zastřešených venkovních bazénech či vířivkách. Během pobytu ve vodě totiž vdechujeme nebezpečné aerosoly z chlóru, které se tvoří těsně nad hladinou.

Alergie na chlór

Alergické reakce na chlor jsou časté.Podráždění očí a kůže jsou nejčastějším důsledkem koupání v bazénech s chlorovanou vodou. Koupání v chlorované vodě zhoršuje a někdy dokonce vyvolává kožní problémy, jako jsou vyrážky, ekzémy či atopický ekzém.

Tyto obtíže trápí především osoby s citlivou pokožkou a děti. Chlorovaná voda je dokonce zodpovědná i za zvýšené riziko rakoviny a to především rakoviny kůže, protože chlor narušuje pokožku těla, která pak hůře odolává i slunečnímu záření.

Chlór v reakci s dalšími látkami zvyšuje riziko vzniku ekzémů, astmatu, zánětu průdušek nebo gynekologických potíží.

Toto je jen několik důvodů, proč do zařízení kde používájí chlórovou desinfekci nechodit.!!!

Privátní zóny

Privátní wellness zóna 1

Vodní svět medúzy

Vodní svět medúzyKapacita 5 osob (34m²), whirpool 2.3 x 2.3m hydromasážní 109 ks nerezových trysek, Finská sauna.

Více zde

Privátní wellness zóna 2

Zelený svět vodopády

Zelený svět vodopády, Kapacita 4 osoby (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní 74 ks nerezových trysek, infra sauna, sprcha.

Více zde

Privátní wellness zóna 3

Vesmír

Vesmír, Kapacita 4 osoby (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní 84 ks nerezových trysek, Turecká parní sauna.

Více zde

Přihlášení k účtu

Email
Heslo
Přihlásit
Registrace uživatele Žádost o změnu hesla
Top
Menu