Wellness
Praha Ďáblice

Omezení provozu

Od 09.10.2020 provozujeme pouze Ubytovací služby.

Z důvodů nařízení vlády od 09.10.2020 neprovozujeme wellness služby do odvolání.

Jste-li náš stálí klient, můžete nám zavolat nebo napsat, v provozu zůstáváme dle pravidel, časů a maximálního počtu osob, které nařídila vláda následující:

Ubytovací služby

- mohou být maximálně 2 osoby v privátním pokoji.

K Ubytovacím službám:

- pronájem je možný všech privátních zón, ale nejsme s Vámi v zónách a nemáme jak zkontrolovat, co tam budete dělat, je důležité dodržovat nařízení vladou.

- je ZÁKAZ jít do vířivky - vířivka je sice zapnuta, protože se musí filtrovat přes pískovou filtraci a jsou elektricky propojeny, vířivku není možné jen tak vypustit a vypnout na 2 týdny bez odstavení specializovanou firmou, tedy na 2 týdny je nereálné ji "zazimovat" - pro zájemce o Ubytovací služby ale platí přísný ZÁKAZ jít do vířivky!

- je ZÁKAZ jít do sauny - sauna je VYPNUTA při příchodu klienta, ale není možné odpojit tlačítko jejího zapnutí na sauně, protože je napojena na celý okruh v zóně

- výše uvedené zákazy vířivky a sauny jsou bez náhrady částky z voucheru nebo kompenzace z ceníkové ceny, máte ale viz. výše možnost využít bezplatný přesun na jiný termín po vládních opatřeních

Všechny dárkové poukazy koupené na našem webu nebo jinde budou mít prodlouženu platnost automaticky o délku vládních omezení (nemožnosti poskytovat naše služby).

Děkujeme a doufáme, že zákaz provozování privátní vířivky a sauny bude vládou brzy zrušen a budou co nejmenší zdravotní následky pro všechny.

Přejeme hezký den a hodně zdraví

Tým WELLNESS- Ďáblice 

Kontakt

Otevřeno NONSTOP

Wellness Ďáblice
Bínova 532/8
Praha 8, Ďáblice

Top
Menu