Parní sauna

Parní sauna a její příznivé účinky:

Parní sauna využívá účinků tepla stejně jako klasická suchá sauna. Teplota uvnitř je nižší okolo 40-50°C. Dalším rozdílem je působení až 100% vlhkosti. Působení vlhkého tepla na náš organismus má mnoho pozitivních účinků.

Wellness pokoj 3Návštěva parní sauny je vhodná jak v rámci regenerace a relaxace sportovců, tak při léčbě chronických zánětů dýchacích cest, mírně zvýšeného krevního tlaku, chronických revmatických onemocnění, chronických zánětů v malé pánvi a také při léčbě psychosomatických obtíží.

Parní lázeň si dopřávejte jako relaxaci vždy po tréninku. Vyplavuje ze svalů toxiny a tím je uvolňuje. Páře se vyhněte při nemoci, v těhotenství, po požití nadměrného množství alkoholu, při onemocněních srdce, při potížích s vysokým nebo nízkým krevním tlakem, cukrovkou, epilepsií nebo s dalšími problémy, které mohou na vaše tělo negativně zapůsobitv kombinaci s vysokými teplotami. Před vstupem do páry doporučujeme vypít hodně vody. Uvnitř se prohřívejte v průměru 10 až 15 minut. Naslouchejte svému tělu. Celá procedura vám musí být příjemná. Nikdy nezůstávejte v parní kabině déle než 20 minut.

Lázeň si nejlépe užijete nazí, je to jeden s důvodu proč využít naší privátní zonu. Zda relaxovat v plavkách je pouze na vás. Po odpočinku v páře je také neobyčejně příjemná a vhodná masáž, doporučujeme využít hydromasážních vířivých van, které mohou prožitek z parní relaxace ještě umocnit.

Pokoje

Wellness pokoj 1Vodní svět medúzy
Kapacita 6 lidí (34m²), whirpool 2.3 x 2.3m hydromasážní, Finská sauna
Wellness pokoj 2Zelený svět vodopády
Kapacita 5 lidí (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní, infra sauna, sprcha.
Wellness pokoj 3Vesmír
Kapacita 5 lidí (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní, Turecká parní sauna

Novinky & akce

Nově Privátní KLIMATIZACE

27. 6. 2015

Vážení příznivci privátní vířivky a privátní sauny našeho privátního Wellnesu Ďáblice.Přidali jsme ke každé privátní vířivce a privátní sauně privátní KLIMATIZACI. Více zde...

Web privátního Wellness centra na mobilní zařízení

16. 6. 2015

Naše privátní Wellness Centrum Praha Ďáblice pro Vás připravilo verzi našich stránek i pro mobilní zařízení jako je smartphone, tablet, ipad, mobilní telefon, atd. Od teď budete mít přehled o privátní vířivce a privátní sauně všude. Více zde...

FacebookGoogle+InstagramYoutube
Top