Privátní Sauna

Tradice ohřívání těla má své kořeny v dávné minulosti, první popisy se objevují již v 11. a 12. století. Prostředí privátní sauny na dávné tradici staví a v této kultivované, velmi společenské aktivitě pokračuje. Sauna funguje jako léčebný prostředek, výjimečný relax i jako prevence proti civilizačním nemocem. Význam saunování spočívá v posílení vlastních obranných sil organismu vlivem reakcí organismu na tepelný podnět. Díky silnému pocení jsou z těla vylučovány též škodlivé látky, proto je vhodné do sauny vstupovat nazí. Do sauny je vhodné vzít si ručník, na který usednete či se na něj položíte. Poloha vleže je vhodnější, pro větší uvolnění svalů.

SaunaBlahodárný vliv má saunování také na kardiovaskulární systém, uvolnění dýchacích cest, zmírnění bolesti kloubů a svalů. Přiměřeným počtem střídáním cyklů pobytu v potírně a cyklů ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny. Tradiční saunování při teplotách okolo 90°C ovšem není vhodné pro osoby s chorobami srdce a krevního oběhu. Pro ty je možné zvolit tzv. infrasaunu, ve které teploty dosahují obvykle nejvýše 60 °C. Vzhledem k tomu, že horko představuje pro tělo určitou zátěž, nedoporučuje se do sauny chodit ani s horečkou, či velmi unavený nebo nevyspalý.

Privátní sauna nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinku přátel. V prostorné saunové kabině zajištující dokonalou intimitu a soukromí může pohodlně relaxovat až 4 osob. Maximální čistota a diskrétnost je samozřejmostí. Pro zpříjemnění požitku je pro Vás připravena široká nabídka osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů, Wi-Fi připojení k Internetu a velkoplošná Smart TV. Plně k dispozici máte také luxusní privátní masážní vířivou vanu pro čtyři osoby, posezení a postel k odpočinku. Soukromá sauna je vhodná pro páry i skupinky přátel toužících po diskrétní formě odpočinku.

Pokoje

Wellness pokoj 1Vodní svět medúzy
Kapacita 6 lidí (34m²), whirpool 2.3 x 2.3m hydromasážní, Finská sauna
Wellness pokoj 2Zelený svět vodopády
Kapacita 5 lidí (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní, infra sauna, sprcha.
Wellness pokoj 3Vesmír
Kapacita 5 lidí (30m²), whirpool 2.2 x 2.2m hydromasážní, Turecká parní sauna

Novinky & akce

Nově Privátní KLIMATIZACE

27. 6. 2015

Vážení příznivci privátní vířivky a privátní sauny našeho privátního Wellnesu Ďáblice.Přidali jsme ke každé privátní vířivce a privátní sauně privátní KLIMATIZACI. Více zde...

Web privátního Wellness centra na mobilní zařízení

16. 6. 2015

Naše privátní Wellness Centrum Praha Ďáblice pro Vás připravilo verzi našich stránek i pro mobilní zařízení jako je smartphone, tablet, ipad, mobilní telefon, atd. Od teď budete mít přehled o privátní vířivce a privátní sauně všude. Více zde...

FacebookGoogle+InstagramYoutube
Top